مدیران موظف به برداشتن موانع واگذاری مسکن مهر هستند

شناسهٔ خبر: 30850E18 -
استاندار کرمانشاه گفت: مدیران دستگاه‌ها و ادارات استان موظف هستند مشکلات و موانع پیش روی مسکن مهرها را حل کنند.

به گزارش هاناخبر ،

 هوشنگ بازوند امروز پنجشنبه (۹ خرداد)، در نشست شورای مسکن استان افزود: در این راستا ارائه بهانه‌هایی مانند مشکلات و کمبودها برای مدیریت ارشد استان پذیرفته نیست.

وی با بیان اینکه متقاضیان مسکن‌مهر از آسیب پذیرترین اقشار جامعه هستند که بخش اصلی درآمدهای آن‌ها صرف‌ تامین نیازهای معیشتی می‌شود، اظهار کرد: این قشرمنابع مالی برای اختصاص به بخش مسکن ندارند و همین مبالغ پرداختی را هم از طریق فروش طلا یا با قرض و وام فراهم کرده‌اند. در این شرایط با همه دستگاه‌ها موظف هستند به این قشر ضعیف کمک کنند تا بتوانند از طریق مسکن مهر صاحب‌خانه شوند‌.

بازوند عنوان کرد: خوشبختانه عملیات مقاوم سازی در مسکن مهر سرپل ذهاب توسط پیمانکار صورت گرفته است. طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته این مجموعه طی ماه های آینده آماده واگذاری است.

وی افزود: با اتمام این پروژه، ۵۷۰ خانوار که اکنون در کانکس ساکن هستند دوباره به منازل خود بازمی‌گردند‌.

بازوند گفت: برای حل مشکل تردد مسکن‌مهر کیهان شهر قرار است یک معبر تازه احداث شود که با کمک شهرداری کارهای اولیه نیز در این زمینه در دست انجام است.

وی اظهار کرد: 190 واحد از مسکن مهر پاوه نیز آماده واگذاری به مردم است‌. راه دسترسی مناسب برای این مجموعه نیز به زودی توسط راه و شهرسازی ایجاد می شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 9 =