انهدام باند سه نفره سرقت اماکن خصوصی

شناسهٔ خبر: 33FDB984 -
رئیس پلیس آگاهی استان کردستان گفت: طرح درون استانی مبارزه با سرقت وسایل داخل خودرو در سطح استان کردستان اجرا شد که در پی آن ۲۱ سارق شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش هاناخبر ،

جمال سلمانی اظهارداشت: طرح درون استانی مبارزه با سرقت وسایل داخل خودرو به مدت سه روز در سطح شهرستان های کردستان با هدف افزایش ضریب امنیتی برگزار شد.

وی افزود: در پی این طرح ۲۱ سارق وسایل داخل خودرو شناسایی و دستگیر شدند که در اعترافات خود به انجام ۳۵ فقره سرقت در سطح شهرهای مختلف استان اعتراف کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده و ثبت اعترافات آنان جهت انجام امورات قضایی به مراجع قضایی سطح شهرستان های استان کردستان معرفی و فرستاده شدند.

سلمانی در بخش دیگری از سخنان خود به انهدام باند سه نفره سرقت اماکن خصوصی در سنندج اشاره کرد و یادآور شد: در پی اعلام شکایت چند شهروند در خصوص سرقت از اماکن خصوصی آنان، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار ماموران پلیس آگاه قرار گرفت.

وی بیان کرد: با آغاز تحقیقات پلیسدوربین های مدار بسته اطراف محل های وقوع سرقت بازبینی شد و مکان های مورد نظر به صورت نامحسوس تحت کنترل و مراقبت قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان کردستان گفت: در پی چند روز کار پلیسی هویت سارقان شناسایی شد و پس از هماهنگی با مراجع قضایی طی یک عملیات به مخفیگاه آنان وارد شده و سه سارق در این زمینه دستگیر شدند.

سلمانی اظهارداشت: سارقان در اعترافات اولیه خود به ۱۵ فقره سرقت از اماکن خصوصی سطح شهر سنندج اعتراف کردند که پس از تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =