استفاده از نقد به عنوان پشتوانه‌ی عمل

شناسهٔ خبر: 349A565B -
شهردار بوکان گفت: از نقد به عنوان پشتوانه‌ی عمل استفاده می‌کنیم و اگر نقد نباشد دچار روزمرگی می‌شویم.

به گزارش هاناخبر ،

بابک رستم پور شهردار بوکان در نشست با اصحاب رسانه، با بیان اینکه یکی از ارکان مهم توسعه، رسانه است، گفت: سعی کرده ایم که از نقد به عنوان پشتوانه‌ی عمل استفاده کنیم و از نقد‌های منصفانه‌ ی رسانه‌ها بیشترین بهره را ببریم، چون اگر نقد نباشد دچار روزمرگی می‌شویم.

او به وجود آوردن فضای تفاهم و تعامل، تزریق امید و انگیزه بخشی به جامعه را از جمله وظایف خبرنگاران عنوان کرد و افزود: گردش آزاد اطلاعات لازمه‌ی پیشرفت و توسعه‌ی شهر است.

رستم پور تصریح کرد: خبرنگاران نیروی محرکه‌ای برای حرکت مسئولان در جامعه هستند و اطلاع رسانی آنان سبب می‌شود مدیران در خدمت به مردم و جامعه گام‌های جدی تری را برداشته و تلاش مضاعفی انجام دهند.

شهردار بوکان در ادامه به رسالت خطیر خبرنگاران اشاره کرد و افزود: خبرنگاران رسالت عظیمی در قبال  مردم به دوش دارند، زیرا اگر رسانه و خبرنگاران نباشند مشکلات مردم منعکس نمی‌شود و توسعه‌ای در هیچ زمینه‌ای روی نخواهد داد.

بابک رستم پور در پایان با بیان اینکه نیاز امروز جامعه به خبرنگار بیش از سایر زمان هاست و از این رو قلم و کلام خبرنگار می‌تواند وحدت آفرین و سازنده باشد، گفت: شجاعت، بصیرت، موقعیت شناسی و هوشیاری از ویژگی‌های برجسته خبرنگاران است.

در پایان این نشست، از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر بوکان از خبرنگاران تجلیل شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 5 =