واکنش تابناک به اظهارات نماینده بیجار/ تابناک از خجالت نماینده بیجار در آمد!

شناسهٔ خبر: 359FD681 -
اظهارات حمدالله کریمی نماینده بیجار و انتقاد از دولت در کردستان در جلسه‌ای در این شهرستان ، چنان غیر مستند و سیاسی است که حتی با واکنش تابناک رسانه نزدیک به اصولگرایان روبرو گشت.

به گزارش هاناخبر ،

 اظهارات حمدالله کریمی نماینده بیجار و انتقاد از دولت در کردستان در جلسه‌ای در این شهرستان ، چنان غیر مستند و سیاسی است که حتی تابناک رسانه نزدیک به اصولگرایان پرسیده که "  آن جلسه یک شو تبلیغاتی بوده یا واقعاً دستاورد قابل لمسی برای حل لااقل بخشی از مشکلات مردم شریف شهرستان بیجار داشته است" ؟
 تابناک نوشت: حمدالله کریمی در آن جلسه غالب مدیران استان را به باد انتقاد گرفته است" ، اما به اعتقاد تابناک ،" آن انتقادات، از آنجا که بعید است به گشایشی در کار مردم منجر شود، جنبه تبلیغاتی داشته و بنابراین جلسه اصولاً یک جلسه فرمایشی بوده تا عملیاتی بماند".
  به نظر کریمی"برخی پروژه‌ها به جوک تبدیل شده‌اند" و به اعتقاد تابناک، نماینده بیجار " در یک جلسه رسمی، یک تعبیر عامیانه و با عرض پوزش سخیف" بکار برده است. این رسانه سپس پرسیده است: "مگر شما مدت یک سال و چند ماه نماینده عالی دولت در همان شهرستان نبوده‌اید؟ ایضاً مگر جنابعالی از ۳ سال قبل تاکنون رسماً وکالت مردم دیار گروس را در بهارستان برعهده ندارید،؟اگر پاسخ مثبت است که هست، بفرمایید در دوره فرمانداری شما همان یک پروژه چند درصد پیشرفت فیزیکی داشت؟ بگویید در دوره نمایندگی‌تان چند بار از وزیر راه و شهرسازی به خاطر آن «پروژه جوک» طرح سؤال کرده‌اید؟ کدام وزیر را به خاطر آن پروژه استیضاح کرده‌اید؟ اصلاً توضیح دهید حالا که بیش از ۷ ماه است اداره کل راه و شهرسازی کردستان متولی ندارد چه اقدام عملی نتیجه‌بخشی برای مجبور کردن دولت در راستای پایان دادن به این بلاتکلیفی مدیریتی تأسف‌آور انجام داده‌اید"؟
تابناک در تحلیل خود چنین نتیجه گیری کرده است: "القصه؛ امسال سال پایانی نمایندگی «حمدالله کریمی» است. دست‌اندرکاری که حالا ژست منتقد به خود گرفته است؛ مردم ذی‌شعور هستند جناب نماینده و عملکرد شما در مجلس از چشم آنها دور نیست؛ هدف اصلی شما از برگزاری آن جلسه هم برای اهل نظر روشن است و ما هم به وقتش برای مردم رمز‌گشایی می‌کنیم"
این رسانه همچنین خطاب به نماینده نوشته است: «شما ابتدا تعداد تأخیرهای حضور خود در جلسات مجلس را دقیقاً بگویید و درباره آن به مردم توضیح دهید و بعد از مدیر دولت طرح سؤال کنید».

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 6 =