برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس در دیواندره

شناسهٔ خبر: 360B1091 -
راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیواندره با حضور مردم روزه دار برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ، راهپیمایی روز جهانی قدس همزمان با سراسر کشور در شهرستان دیواندره با حضور مردم روزه دار برگزار شد و با انزجارطلبی از سیاست‌های خصمانه استکبار، فریاد مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند.

شهروندان دیواندره همراه با ملت ایران و همصدا با ملت مظلوم فلسطین و تمام آزادی‌خواهان جهان، انسانیت و دفاع از مظلوم و عدالت‌خواهی را فریاد زده و بر تداوم مبارزه با استکبار جهانی تاکید کردند.

امام جمعه دیواندره در جمع شرکت کنندگان در راهپیمایی روز قدس گفت: آموزه ها و رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی به مثابه درسنامه ایستادگی و استقامت، ایستادگی، استقلال و اقتدار میهن عزیزمان مهمترین پشتوانه معنوی راه طی شده پرافتخارمان است.

معروف خالدی تصریح کرد: امواج حضور پر نشاط و خیره کننده میلیونها نفر در سراسر جهان و ایران اسلامی در حمایت از مقاومت جانانه ملت مظلوم فلسطین که علی رغم سکوت و خیانتهای برخی دولتهای خودفروخته منطقه، در خط مقدم مقاومت در مقابل توطئه مصادره هویت قدس شریف  و در برابر جنایتهای رژیم صهیونیستی در روز قدس شاهدی عینی بر حقانیت مردم مظلوم فلسطین است.

پس از پایان مراسم راهپیمایی قطعنامه پایانی راهپیمایی سراسری روز قدس سال 1397 قرائت و پرچم آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب توسط شرکت کنندگان به آتش کشیده شد.

گفتنی است در این مراسم دکتر فرشادان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 2 =