با معرفی منتخبین جشنواره جوانان برتر ایران؛

«الینا رحیمی» جوان منتخب آذربایجان غربی معرفی شد

شناسهٔ خبر: 36BC7485 -
همزمان با هفته جوان، جشنواره جوانان برتر ایران زمین برگزار و در بخش استانی منتخبین آذربایجان‌غربی معرفی شدند که در بین آنها «الینا رحیمی» ورزشکار ملی پوش مهابادی در حوزه ورزش مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش هاناخبر ، برگزاری جشنواره بزرگ جوانان برتر ایران زمین از محوری‌ترین برنامه های هفته جوان بود که با همراهی دستگاه‌های عضو ستاد ساماندهی امور جوانان استان در چهار محور فرهنگی، علمی، اجتماعی و اقتصادی و در ۱۲ موضوع تخصصی قرآن، ادبیات، فیلم، موسیقی، کنشگرهای فعال رسانه و فضای مجازی، هنر تجسمی، خادم اهل بیت، کارآفرینی دانش‌بنیان، ورزش و فعال اجتماعی جوانان برتر انجام ‌شد.

در این مراسم از 12 جوان برتر محورهای تخصصی 12 گانه استان و نیز جوانان راه یافته به مرحله نهایی داوری و سمن های فعال تجلیل به عمل آمد.

مدیرکل هماهنگی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان سه‌شنبه شب در این مراسم گفت: امروزه استعمار جهانی که بعد از راه اندازی سازمان ملل امکان در اختیار گرفتن کشورهای دیگر را ندارد به پرورش نیروهای ضعیف روی آورده تا از طریق توسط دست نشانده‌های خود، کشورها را تحت سیطره قرار دهد.

روح الله اسدی اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب نکات مهمی دارد که باید آنها را به دقت خواند و سرلوحه برنامه‌های خود قرار داد.

سرپرست معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی هم در سخنانی گفت: این جشنواره با ابلاغ وزارت ورزش و جوانان و بعد از معرفی جوانان برتر توسط دستگاه‌های مختلف اجرایی و بعد از داوری لیست نفرات منتخب اعلام شد.

 

محمد سپهری تاکید کرد: ۱۲ جوان برتر حوزه‌های مختلف به همراه جوانان برتر سمن‌های مردم نهاد در این مراسم تجلیل می‌شوند.

در پایان مراسم «زینب محمدنژاد» در بخش قرآنی، «حامد بخشی» در بخش خادم اهل بیت، «سجاد صافی» در بخش ادبیات، «محمد احمدزاده» در بخش فیلم، «سردار قالقاچی» در بخش موسیقی، «امیرحسین ملازاده» در بخش کنشگر فعال رسانه و فضای مجازی، «رومینا نقی لو» در بخش هنرهای تجسمی، «مهدی قربانی» در بخش کارآفرینی، «حسن قوامی» در بخش جوان دارای توانایی خاص، «رقیه واحدی» در بخش دانش بنیان، «الینا رحیمی» در بخش ورزش و «محمد کوهانی» در بخش فعال اجتماعی به همراه جوانان برتر سمن‌های مردم نهاد حوزه جوان مورد تجلیل قرار گرفتند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 5 =