۲۱ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در کردستان وجود دارد

شناسهٔ خبر: 36F94981 -
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان گفت: در حال حاضر ۲۱ پروژه ورزشی ناتمام در استان وجود دارد که برای تکمیل آن حدود ۲۵۰ میلیارد تومان نیاز است.

به گزارش هاناخبر ، حامد جولایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اعتبارات سفر رئیس جمهور به ورزش استان در سال گذشته و با دریافت اعتبار از محل‌های دیگر، امیدواریم این طرح‌های ناتمام در سال جاری به بهره‌برداری برسد.

وی افزود: سال گذشته و امسال با حمایت استاندار، اعتبارات خوبی به ورزش استان توسط سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اختصاص یافت تا بتوانیم پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان یادآور شد: پارسال در سفر رئیس جمهور به استان، بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار به ورزش استان اختصاص یافت که از این محل برای اتمام طرح‌ها از جمله سالن ۱۲۰۰ نفره بانه و خوابگاه ۴۰۰ نفره سنندج استفاده خواهد شد.

جولایی ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، امسال ۲۰ چمن مصنوعی در مناطق مختلف استان به بهره برداری خواهد رسید.

وی با اشاره به افتتاح ۱۷۶ پروژه ورزشی طی چند سال اخیر در استان، اضافه کرد: با بهره‌برداری از این طرح‌ها، سرانه فضای ورزشی استان از رتبه ۲۹ به حدود ۱۱ در کشور رسیده است.

مدیرکل ورزش و جوانان کردستان سرانه فضای ورزشی استان را هشت دهم مترمربع اعلام کرد و گفت: با افتتاح پروژه‌های بزرگی در سال جاری، این رقم ارتقا خواهد یافت.

در حال حاضر ۶۷ هزار ورزشکار سازمان یافته و بیمه شده در رشته های مختلف ورزشی در کردستان فعالیت می‌کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 8 =