مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی خبرداد:

واگذاری اماکن ورزشی آذربایجان غربی به بخش خصوصی

شناسهٔ خبر: 373ADF01 -
مدیرکل اداره ورزش و جوانان آذربایجان غربی گفت: برای پیشرفت و جلو بردن بیش‌ از پیش کارها و هم‌چنین کم کردن بار مالی زیاد آن، مکان‌های ورزشی، سالن‌ها، استادیوم‌ها و ورزشگاه‌ها به بخش‌های خصوصی واگذار می‌شوند

به گزارش هاناخبر ،  عبدالله چمن گلی در جلسه افتتاحیه ستاد توسعه اشتغال و کارآفرینی جوانان آذربایجان غربی اظهار داشت: تاکنون نتوانسته‌ایم از امکانات موجود ورزشی استان آذربایجان غربی استفاده بهینه کنیم.

وی گفت: برای داشتن جامعه‌ای سالم و هدفمند باید عدالت به‌طور یکسان و مساوی در جامعه گسترده شود و در کنار همه مسائل به بلندمدت بودن برنامه ها توجهی خاص شود چراکه برای پیشرفت باید از فکرها و ایده‌های نو استفاده کنیم.

وی افزود: بعد از جنگ جهانی سوم همه کشورها برای اتفاق نیفتادن جنگ نظراتی را از جمله تقسیم یکسان ثروت‌ها بین تمامی کشورها و از میان برداشتن مرزها سخن به میان آوردند اما در نهایت به این نتیجه رسیدند برای اتمام جنگ‌های جهانی، نیاز به تغییر فرهنگ‌ها است چراکه باید به یکدیگر نگاه انسان گونه داشته باشیم و بتوانیم هم دیگر را به آرامش اجتماعی دعوت کنیم.

چمن گلی خاطرنشان شد: برای پیشرفت و جلو بردن بیش‌ازپیش کارها و هم‌چنین کاهش بار مالی زیاد نگهداری، مکان‌های ورزشی، سالن‌ها، استادیوم‌ها و ورزشگاه‌هابه بخش‌های خصوصی واگذار می‌شوند.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 8 =