مردی از جنس کار و تلاش

شناسهٔ خبر: 390D3D5A -
دکتر اسماعیل رستم پور فرماندار شهرستان بانه مردی از جنس کار و تلاش است که زمان و مکان جهت خدمت به مردم برای او معنی ندارد

به گزارش هاناخبر ،بر کسی پوشیده نیست از زمان آغاز فعالیت فرمانداری در شهرستان بانه بودند مردان نیک و شایسته که بر مسند فرمانداری بانه تکیه زد ند و خدمات شایانی را متوجه مردم و منطقه کردند. اما با روی کار آمدن اسماعیل رستم پور شهرستان بانه از تمام ابعاد و جوانب در مسیر توسعه و تکامل قرار گرفته است .

مرد نیک نام، خوش فکر، جوان، متعهد و دلسوز و از جنس مردم که با آگاهی و اشراف کامل به وضعیت شهرستان و مشکلات و نواقص موجود سعی در رفع مشکلات عدیده وکهنه مردم خواهد نمود. فرماندار مردم داری که خدمت به مردم محروم بانه را عبادت می داند و از تک تک لحظات مسئولیت خویش در راستای رضایت مندی مردم بهره میبرد. ایجاد همدلی و روحیه خدمت صادقانه میان نماینده محترم مجلس، مسئولین ادرات، ارتباط موثر با استانداری، هم فکری و استفاده از مشاوران شایسته و کاردان و دلسوز در راستای تحقق مردم سالاری و خدمت از ایشان مردی دلسوز، خادم و مردم دار ساخته است. گوش جان سپردن به مشکلات و حرف های مردم، برقراری دیدارهای حضوری با مردم، ارتباط موثر با استانداری و مدیران ارشد اجرایی، همسویی با امامان جمعه وجماعت شهرستان و پیگیری مشکلات بازارچه سیران بند ،منطقه ویژه اقتصادی، و ده ها خدمت دیگر موجبات محبوبیت و مقبولیت اجتماعی ایشان را فراهم نموده است.

او ساده و صمیمی لیک قاطع و پیگیر آمد و از همان روزهای نخست، اولویتش خدمت به مردم بود و برای انجام این مهم زمان و مکان برای او هیچ مفهومی ندارد.

رستم پور تلاش کرده و می کند قبل از هر چیز رضایت خداوند متعال را در نظر داشته باشد. قطعاً دولت‌ها و مقام برای او فقط فرصتی است برای خدمت به نظام اسلامی و مردم بزرگوار و شریف ایران اسلامی و بویژه استان همیشه سرفراز کردستان؛ برای او شهرستانها و محل خدمت فرقی ندارد بلکه بعد از خدا، رضایتمندی مردم اولویت اول اوست تا جناح سیاسی خاص.

 

حلاج وشانیم که از دار نترسیم 

مجنون صفتانیم که در عشق خداییم 

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 3 =