۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای آب و فاضلاب شهر سنندج هزینە می شود

شناسهٔ خبر: 390D962C -
استاندار کردستان از تامین ۹۰ میلیارد تومان اعتبار برای بخش آب و فاضلاب شهرستان سنندج و نواحی منفصله شهری در حاشیه این شهرستان خبرداد.

به گزارش هاناخبر ،

بهمن مرادنیا در مراسم بهره برداری و افتتاح همزمان چند پروژه آب و فاضلاب شهری گفت: در توافقی که با مسئولان آب و فاضلاب کشور صورت گرفته است اعتبار ۹۰ میلیارد تومان برای ارتقا سطح تصفیه خانه سنندج و هدایت فاضلاب روستاهای چسپیده به شهر و نواحی منفصله تامین شده است که گام بزرگی در خدمت رسانی به مردم سنندج و نواحی منفصله شهری به شمار می رود.

وی با بیان اینکه هم اکنون دسترسی مردم استان به آب شرب سالم از میانگین کشوری بالاتر است خواستار رسیدن استان به سطح پوشش ۱۰۰ درصدی در تامین آب شرب سالم و دفع و تصفیه فاضلاب شد.

استاندار کردستان اظهار داشت: یکی از ارکان مهم توسعه دسترسی کامل مردم به آب سالم و دفع و تصفیه فاضلاب است، گفت: سلامت جامعه از هر موضوع دیگری حائز اهمیت تر است و همت مسئولان همواره باید متوجه این موضوع باشد.

مرادنیا با تقدیر از تلاش های مجموعه آب و فاضلاب شهری استان کردستان، بیان کرد: کارهای مهم دیگری در این حوزه و در شهرهای دیگر در دست انجام است که امیدوارم با تلاش مضاعف مجموعه زودتر به اتمام برسند تا مردم از مواهب آن برخوردار شوند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 2 =