دستگیری ۲۲ نفر از اراذل و اوباش در آذربایجان شرقی

فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از اجرای طرح ضربتی مقابله با اراذل و اوباش و دستگیری ۲۲ نفر در شهرستان‌های مراغه، بستان آباد و اهر خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، سردار علی محمدی گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات و درخواستهای مردمی، طرح برخورد با اراذل و اوباش با مشارکت رده‌های تخصصی و انتظامی در شهرستان‌های مراغه، بستان آباد و اهر اجرا شد.

 

وی افزود: در اجرای این طرح با هماهنگی قضائی، تیم‌های تلفیقی همزمان به چند نقطه از مناطق آلوده، قهوه خانه‌ها و پارک‌های سطح شهرستان‌های مراغه، بستان آباد و اهر که اراذل و اوباش به عناوین متخلف در آنجا مبادرت به عرض اندام و ایجاد رعب و وحشت می‌کردند، اعزام شدند.

 

سردار محمدی به نتایج حاصل از اجرای این طرح که منجر به شکسته شدن قدرت پوشالی اراذل و اوباش شد اشاره کرد و افزود: ماموران موفق به دستگیری پنج نفر از اراذل و اوباش سطح دار و تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی در شهرستان مراغه شدند و از مخفیگاه آنان تعداد هشت قبضه قمه و یک عدد تبر کشف کردند و به مقر انتظامی دلالت دادند و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و روانه زندان شدند.

 

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات فنی و اشراف اطلاعاتی، محل شرارت این اراذل و اوباش را در شهرستان بستان آباد شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی با تشکیل چندین گروه تلفیقی در عملیاتی همزمان در چند نقطه از شهرستان موفق به دستگیری ۱۲ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار با چندین فقره سابقه کیفری شدند.

 

سردار محمدی گفت: ماموران انتظامی اهر نیز موفق به دستگیری پنج نفر از اراذل و اوباش سطح دار و تحت تعقیب مراجع قضائی و انتظامی در اجرای طرح مبارزه با ارذل و اوباش شدند.

 

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند افزود: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبرو خواهد شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 9 =