سنندجی ها باید تاپایان خرداد ماه درسامانه جدید پارکینگ «ریبین» ثبت نام کنند

شناسهٔ خبر: 39AE28F6 -
رانندگان تاپایان خرداد ماه با مراجعه به پارکبان ها می تواننددر سامانه جدید پارکینگ ریبین ثبت نام کنند وپس از ثبت نام نیز نسبت به شارژ های خود درتگهای قدیمی واعمال آن در کیف پول الکترونیکی جدید خودروخود اقدام کنند.

به گزارش هاناخبر ، سامان سعیدی در جمع خبرنگاران گفت: با اقدامان فنی صورت گرفته شرایط اعمال شارژ های قدیمی به حساب جدید کیف پول الکترونیکی  رانندگان مهیا شد.

مدیر حمل ونقل ترافیک شهرداری سنندج اظهار داشت: یکی ازپروژه های این شهرداری در راستای رفاه حال شهروندان جهت دسترسی عادلانه تر به پارک خودرو در معابر عمومی  وهمچنین کاهش ترافیک اجرای طرح هوشمند سازی پارک حاشیه ای در سطح شهر است.

وی بیان کرد : پس از برگزاری فراخوان ، سرمایه گذار جهت اجرای این طرح انتخاب شد که خوشبختانه یکی از شرکت های دانش بنیان وبومی پس از انجام تمامی مراحل قانونی برای اجرای این طرح انتخاب شد.

وی گفت : در حال حاضر این شرکت اقدامات لازم را جهت اجرای این طرح نظیرراه اندازی سامانه شفاف سازی پرداخت های شهروندان وخط کشی معابر و نصب تابلو  و بلوک بندی محل پارکها را آغاز نموده است.

مهندس سعیدی عنوان کرد : یکی از مطالبه شهروندان در خصوص باقیمانده شارژ های در تگهای قدیمی خودرو است که با اقدامات فنی صورت گرفته توسط این شرکت  دانش بنینان این مشکل هم حل شد.

وی گفت : رانندگان می توانند  تاپایان خرداد ماه سالجاری با مراجعه به پارکبان ها در سامانه جدید پارکینگ "ریبین " ثبت نام کنند.

مهندس سعیدی اعلام کرد : پس از ثبت نام در این سامانه سایر خدمات جدید  سامانه ریبین از جمله محاسبه رایگان نیم ساعت توقف اولیه وشفاف سازی کامل مبالغ پرداختی از طریق پیامک و یا سایت سامانه به آدرس www.e-sanandaj.com به رانندگان اعلام خواهد شد .

وی افزود :  جهت رفاه حال شهروندان سنندجی چهار نقطه  در سطح شهرتعیین شده که  رانندگان  می توانند بعد از ثبت نام برای اعمال مانده  شارژ های قدیمی در کیف پول الکترونیکی  جدید خودرو خود اقدام نمایند.

مهندس سعیدی اعلام کرد : میدان قانع در بهاران روبروی بیمارستان آریا ،  بلوار ضیا الدینی پشت دانشگاه آزاد ،حدفاصل میدان امام شافعی و میدان کوهنورد و میدان نبوت از جمله نقاطی است که رانندگان می توانند با مراجعه به  ایستگاه های که در نظر گرفته شده است نسبت  ثبت نام و  انتقال مانده شارژ  تگهای قدیمی در کیف پول الکترونیکی  جدید خود اقدام کنند.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 4 =