کاهش مدت نصب انشعاب برق در تبریز

شناسهٔ خبر: 4003B85A -
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از کاهش مدت زمان نصب انشعابات از ۴۰ روز به ۱۳ روز در این شرکت خبر داد.

به گزارش هاناخبر ،

آقای حسامی  در نشست بررسی مشکلات و چالش‌های برق تبریز اظهار کرد: افزایش سرعت نصب انشعابات زمینه‌ساز رضایت بیشتر مشترکین را فراهم کرده است.

آقای حسامی همچنین با بیان اینکه در سه ماه اخیر ۱۳ میلیارد تومان از مطالبات شرکت توزیع نیروی برق تبریز وصول شده است، گفت: این میزان در نوع خود بی‌سابقه است که به همت امور مشترکین محقق شده است.

وی با اشاره به وجود برخی مشکلات به‌ویژه در زمینه حضور پیمانکاران در مناقصات گفت: علیرغم تمام محدودیت ها، پیشرفت پروژه‌ها در حد قابل قبولی می‌باشد.

آقای حسامی عمده‌ترین دلیل عدم استقبال و حضور پیمانکاران در مناقصه‌ها را عدم تعدیل در فهرست بها دانست و افزود: با همیاری و همکاری هیئت مدیره شرکت از این بعد در بحث تعدیل قیمت‌ها فهرست بهای سازمان برنامه و بودجه معیار شرکت توزیع نیروی برق تبریز خواهد بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در تشریح مزایای تعدیل فصلی قیمت‌ها گفت: با انجام این کار یکی از مشکلات اصلی پیمانکاران که ناشی از تورم و غیر قابل پیش‌بینی بودن قیمت‌ها بود رفع می‌شود.

وی از برگزاری مناقصه کابل خودنگهدار در آینده نزدیک خبر داد و افزود: به تبع انجام این طرح شاهد افزایش چشمگیر روند تبدیل سیم مسی به کابل خودنگهدار در سطح شرکت خواهیم بود.

آقای حسامی با اشاره به وجود تاخیر در پرداخت‌ها از سوی شرکت گفت: پس از رایزنی‌های متعدد در حال آماده‌سازی ساز و کاری هستیم که بر اساس آن مطالبات پیمانکار از سوی بانک به صورت نقدی پرداخت شود.

وی همچنین بر ضرورت تجمیع شرکت‌های پیمانکاری به صورت حجمی به منظور افزایش نظارت بر قرارداد‌های وصول، قرارداد‌های نصب و اصلاح روشنایی معابر، انشعابات غیر مجاز، سرویس و تعمیرات پیشگیرانه و بهره‌برداری تاکید کرد و گفت: در این رابطه اقداماتی در حال انجام است و پس از تجمیع شرکت‌های پیمانکاری هزینه‌های مجموعه کاهش محسوسی خواهد داشت.

آقای حسامی گفت: با تلاش همکاران مجموعه، امسال چه در بخش مشترکین خانگی و چه مشترکین تجاری بدون خاموشی از پیک تابستان عبور کردیم و به رغم اینکه برای تعدادی از صنایع خاموشی ۱۰ تا ۱۱ ساعته در هفته برنامه‌ریزی شده بود، این مدت را به چهار تا پنج ساعت در هفته کاهش دادیم و همین امر رضایت صنایع را نیز در پی داشت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 9 =