پروژه گازرسانی به 18 روستای شهرستان دیواندره به پیمانکار واگذار شد

شناسهٔ خبر: 40CB7478 -
توان فرماندار دیواندره از واگذاری پروژه گازرسانی 18 روستای شهرستان به پیمانکار خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، جعفر توان اظهار داشت: در سفر استاندار محترم کردستان به دیواندره گازرسانی به 21 روستای شهرستان کلنگ زنی شد که 18 روستای آن به پیمانکار واگذار شده و پروژه گازرسانی به سه روستای درویان فارس، گرجی و قزلبلاغ از توابع بخش سارال نیز در مرحله تعیین پیمانکار قرار دارد.

مهندس توان خدمات رسانی به مردم به خصوص مردم روستاها را وظیفه مسئولین دانست و افزود: با پیگیری این فرمانداری و اعلام شرکت گاز استان مبنی بر واگذاری این پروژه ها به پیمانکار، به زودی عملیات اجرایی گازرسانی به این روستاها آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه از مجموع 173 روستای شهرستان 159 روستا قابلیت گازرسانی را دارد، ابراز کرد: تاکنون به 123 روستای شهرستان گازرسانی شده و در سال جاری 21 روستای دیگر شامل 7 روستای بخش مرکزی، 10 روستای بخش سارال و 4 روستای بخش کرفتو گازرسانی می شود.

فرماندار دیواندره ادامه داد: با تعیین پیمانکار 4 روستای بخش کرفتو عملاً تمامی روستاهای این بخش گازدار خواهند شد.

لازم به ذکر است پروژه گازرسانی به روستاهای بست، کاکوسان، آلیجان، آبباره، پنجه علیا، پنجه سفلی، قرچی قران از توابع بخش مرکزی و روستاهای سیر سفلی، سیر علیا، مودی و باشقشلاق از توابع بخش کرفتو و روستاهای علی آباد دوله ره ش، تازه آباد دوله ره ش، کوس عنبر، آقبلاق کوس عنبر، ابراهیم آباد، آقبلاق ابراهیم آباد، برقلعه از توابع بخش سارال به پیمانکار واگذار شده است.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 4 =