مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب:

پلمپ دو واحد غیر مجاز دندانپزشکی در شهر میاندوآب

شناسهٔ خبر: 41616AE9 -
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب از پلمپ دو واحد دندانپزشکی غیر مجاز در این شهرستان خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، دو واحد  غیر مجاز دندانپزشکی در میاندوآب که مبادرت به انجام غیر مجاز امور دندانپزشکی می کردند، توسط کارشناسان نظارت بر درمان پلمپ شدند.

دکتر شهرام احمدی مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب در این خصوص گفت: پیرو بازدیدهای میدانی کارشناسان نظارت بر درمان این شبکه و گزارشات مردمی، مشخص گردید این افراد با راه اندازی مراکز دندانپزشکی بصورت غیر مجاز در میاندوآب مبادرت به دخالت در امور دندانپزشکی می نموند.

 وی ادامه داد: بر اساس آیین نامه های وزارت بهداشت، هرگونه فعالیت درمانی در محیط پزشکی منوط به اخذ مجوز های لازم توسط افراد واجد شرایط امکان پذیر می باشد بدیهی است استقرار و فعالیت با دستگاههای پزشکی بدون اخذ مجوزهای مربوطه از وزارت بهداشت و نیز با حضور افراد فاقد صلاحیت، غیر قانونی بوده و مصداق ایجاد موسسه غیر مجاز می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندوآب از مردم خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در حوزه درمان، سریعاً موضوع را به شماره تماس ۴۵۲۶۸۸۴۹ (واحد نظارت بر درمان) اطلاع رسانی فرمایند و یا به صورت حضوری موضوع را به واحد نظارت بر درمان گزارش کنند تا با متخلفین برخورد قانونی صورت گیرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 7 =