افزایش 3 برابری پهنای باند در 5 نقطه روستایی شهرستان کامیاران

شناسهٔ خبر: 419CD514 -
مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به انجام عملیات برگردان و تعویض سیستم ارتباطی مرکز باخله از توابع شهرستان کامیاران گفت: با اجرای این پروژه، پهنای باند 5 نقطه روستایی این شهرستان به میزان 3 برابر افزایش یافته است.

به گزارش هاناخبر ، آزاد حکمت در گفتگو با خبرنگاران با تشریح اقدامات اجرا شده در این مرکز، گفت: با هدف تامین تجهیزات و امکانات لازم بیش از 100 میلیون تومان سرمایه گذاری در راستای بهبود و ارتقا سطح کمی و کیفی خدمات قابل ارائه به مشتریان ساکن در این روستاها، صورت گرفته است.

وی اظهار کرد: با تلاش و همراهی کارکنان منطقه، در حال حاضر امکان ارسال همزمان پیام از طریق صوت و دیتا برای مشتریان این روستاها بر روی بستر فیبر نوری فراهم شده است.

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اهمیت اجرای این پروژه به منظور پاسخگویی به نیازهای ارتباطی و مخابراتی مشتریان در این نقاط، افزود: با تعویض رادیو و خطوط E1، تعویض سویچ قبلی و تبدیل به تجهیزات DSLAM به منظور ارائه سرویس های متنوع بر بسترIP  و تعویض سویچ پهنای باند، بستر مناسب ارتباطی در روستاهای باخله، بوانه، توانکش، یخته خان و مروارید ایجاد شده است.

حکمت با بیان اینکه پهنای باند اینترنت در این نقاط از 32 مگ به 100 مگ معادل 3 برابر افزایش یافته است، ادامه داد: از آنجاییکه ایجاد عدالت اجتماعی در ارائه خدمات مخابراتی به مشتریان ساکن در شهرها و روستاهای استان از استراتژی های دارای اولویت در مخابرات منطقه است، هم اکنون مشتریان ساکن در نقاط روستایی فوق نیز از سرعت و پهنای باند مناسب، مطلوب و همسان با نقاط شهری برخوردار هستند.

وی یادآور شد: اقدامات و پروژه های مختلفی در حوزه های تلفن ثابت، شبکه ارتباطات سیار و دیتا برای اجرا در روستاهای استان با نظر مدیران و کارشناسان متخصص در این حوزه ها بر اساس برنامه های ابلاغی از سوی شرکت مخابرات ایران تدوین شده است که به ترتیب اولویت نیز محقق می شوند.

مدیر مخابرات منطقه کردستان به همراهی و تعامل همکاران دلسوز و مردم فهیم استان در راستای اجرای پروژه های مخابراتی اشاره کرد و بیان کرد: تداوم این امر زمینه ارائه خدمات با کیفیت تر و به موقع به مشتریان را به دنبال دارد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 7 =