شناسایی روزانه ۶۰۰ فرد مبتلا به کرونا در آذربایجان‌شرقی

شناسهٔ خبر: 429C11DC -
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز از شناسایی روزانه ۶۰۰ فرد مبتلا به کرونا در استان خبر داد و گفت:از نظر بروز بیماری کووید ۱۹ بیست و چهارمین استان در کشور هستیم.

به گزارش هاناخبر ،

محمدحسین صومی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریزبا اشاره به افزایش تعداد مبتلا‌ها به کرونا در آذربایجان شرقی گفت:افزایش تعداد مبتلا‌ها در هفته‌های اخیر ناشی از مسافرت، دید و بازدید عید و همچنین به دلیل عدم رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی است.

اوافزود:با افزایش نظارت و کنترل سیستم بهداشتی و درمانی بر روی افراد علامت‌دار و اطرافیان آنان بیماری کرونا قابل کنترل است و افراد علامت‌دار حتما باید در خانه بمانند و در غیر این صورت با حضور خود در اجتماعات باعت افزایش موارد بیماری خواهند شد.

او با تاکید بر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، خاطرنشان کرد: برای رعایت نکات بهداشتی و ایمنی،در خصوص عمل به هشدار‌ها و پیام‌های اعلامی از سوی وزارت بهداشت مسئولان نیز باید همگام و همراه مردم رعایت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با اشاره به بازدید‌های اخیرش از شبکه‌های بهداشتی و درمانی در خصوص پیشرفت عملیاتی پروژه‌های بهداشتی و درمانی در حال احداث تاکید کرد: روسای شبکه‌ها با اهتمام بیشتری پیگیر اجرای پروژه‌ها باشند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 5 =