با محوریت پیگیری روند احداث مدارس در دست ساخت:

دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره در سال 98 برگزار شد

شناسهٔ خبر: 42F2751C -
توان فرماندار شهرستان دیواندره: فراهم نمودن هرگونه زیر ساخت فیزیکی در آموزش و پرورش به رشد و تعالی جامعه منتهی خواهد شد.

به گزارش هاناخبر ،با محوریت پیگیری روند احداث مدارس در دست ساخت، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره برگزار شد.

   جعفر توان فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه اظهار داشت: با توجه به اینکه آموزش و پرورش امروز بیش از هر زمان دیگری به کمک بخصوص در حوزه های عمرانی نیازمند است؛ لذا می طلبد همه دستگاههای ذیربط در راستای تسهیل فرایند های عمرانی مرتبط با آموزش و پرورش گام بردارند.

    وی در ادامه سخنانش عنوان کرد: ما باید بجز تکیه کردن بر اعتبارات دولتی همجون دو سال گذشته نسبت به جلب مشارکت های خیرین بخصوص خیرین بومی تلاش لازم را داشته باشیم؛ تا از این ظرفیت استفاده لازم را ببریم.

   توان همچنین در این جلسه خاطر نشان کرد: باید به هر طریق ممکن قدر دان زحمات خیرین بود تا انگیزه لازم برای سایر خیرین نیز بوجود بیاید و اینکه نسبت به رفع تمام موانع پیش روی آنها اقدامات عاجل صورت پذیرد.

   در ادامه سخنان فرماندار شهرستان دیواندره عبدی مدیر آموزش و پرورش دیواندره ضمن آروزی قبولی طاعت و عبادت در ماه مبارک رمضان و بیان مصوبات جلسه قبل شورا از جمله نحوه برگزاری آئین متمرکز هفته گرامیداشت مقام معلم، استفاده از شیفت مخالف مدارس دولتی برای مراکز پیش دبستانی و بررسی وضعیت سرانه مدارس شبانه روزی عنوان کرد: در خصوص برگزاری برنامه های هفته معلم ضمن تقدیر و تشکر از حمایت فرمانداری و اعضای شورای آموزش و پرورش آئین متمرکز قدر دانی از فرهنگیان شاخص شهرستان 15 اردیبهشت ماه سال جاری در سالن اجتماعات فردوسی با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار با کیفیتی بالا برگزار گردید؛ و اینکه در رابطه با دو مصوبه دیگر اقدامات مقتضی بر اساس تصمیم نهایی شورا انجام شده است.

   مدیر آموزش و پرورش دیواندره در این جلسه ضمن بیان این خبر که قرار است در آینده ای نزدیک در یکی دیگر از روستاهای شهرستان مدرسه ای یک کلاسه با جلب مشارکت یک موسسه خیریه کلنگ زنی شود؛ به دو دستور کار جلسه که شامل تعیین تکلیف زمین دارای کاربری آموزشی در روستای آب باریک و اخذ مجوز برای فعالیت موسسه آموزشی غیر انتفاعی سما وابسته به دانشگاه آزاد جهت بحث و بررسی توسط اعضا اشاره نمود

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 3 =