استاندار کرمانشاه:

افتخارات کرمانشاه "نشان تجاری" شود

شناسهٔ خبر: 4394A46D -
استاندار کرمانشاه معتقد است، افتخاراتی که کرمانشاه دارد باید به نشان تجاری تبدیل شود.

به گزارش هاناخبر ، محمد طیب صحرایی در هشتاد و چهارمین جلسه کارشناسی شورای گفتگو دولت ‌ و بخش خصوصی استان کرمانشاه که عصر امروز (چهارم مهر) برگزار شد، با بیان اینکه کرمانشاه افتخارات و دلاوری‌های فراوانی در طول تاریخ و خصوصا ایام جنگ داشته است، گفت: صنایع و بخش خصوصی می‌توانند با شگرد هنرمندانه‌ای این افتخارات را در کسب و کار خود مورد استفاده قرار دهند.

وی ادامه داد: می‌توان این افتخارات را در قالب نامگذاری یک محصول تولیدی و یا نشان تجاری به کار برد.

مدیر ارشد استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: البته این امر باید همراه با مشاوره دقیق تجاری باشد و آسیب و ضرری را متوجه فعالیت‌های اقتصادی نکند.

صحرایی این اقدام را زمینه‌ساز تقویت هویت جمعی دانست و اظهار کرد: این شیوه تجاری سازی می‌تواند مشتری‌های ویژه‌ای را برای محصولات تولیدی استان به همراه داشته باشد.

وی یادآور شد: چنانچه این افتخارات متعلق به هر کشور دیگری بود به بهترین شکل از آن استفاده می‌کردند.

استاندار کرمانشاه « فرنگیس» که نام بانوی دلاوری از زمان جنگ بوده را از مصادیق این افتخارات دانست که می‌تواند یک نشان تجاری برای محصولات کرمانشاه باشد.

صحرایی سپس به معضل حسابرسی تامین اجتماعی برای واحدهای تولیدی اشاره کرد که باید راهکاری برای آن اندیشیده شود.

وی درباره قانون الکترونیکی کردن فاکتورهای فروش و سامانه امور مالیاتی نیز گفت: این قانون هنوز به مرحله تایید شورای نگهبان و ابلاغ نرسیده است و باید از این فرصت برای اصلاح دغدغه‌های مرتبط با این قانون استفاده کرد.

استاندار کرمانشاه همچنین از آغاز پذیره‌نویسی سهام بیواتانول از روز شنبه (۸ مهر) خبر داد و ابراز امیدواری کرد این روند استفاده از ظرفیت بازار سرمایه برای سایر واحدهای تولیدی استان نیز تداوم یابد.

در این جلسه دو دستور کار مشکلات واحدهای تولیدی با حسابرسی تامین اجتماعی و الکترونیکی شدن فاکتورهای فروش و مشکل با دارایی و مالیات مورد بررسی قرار گرفت.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 9 =