دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر خودش را تکذیب کرد / تکذیب ابتلای 16 دهلرانی به کرونای انگلیسی

شناسهٔ خبر: 443C0F4B -
دانشگاه علوم پزشکی ایلام خبر خودش مبنی بر ابتلای 16 نفر از شهروندان دهلرانی به کرونا را تکذیب کرد!

به گزارش هاناخبر ،

به دنبال انتشار خبر سرپرست شبکه بهداشت و درمان دهلران مبنی بر ابتلای 16 نفر از شهروندان دهلرانی به ویروس کرونای انگلیسی، پس از چند ساعت کش و قوس روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایلام با انتشار اطلاعیه ای این آمار را تکذیب و مدعی شد که فرد جدیدی به این ویروس در دهلران مبتلا نشده؛ چیزی که توسط خبرنگاران میدانی در دهلران تکذیب می شود.

در متن اطلاعیه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی آمده است:

 به اطلاع عموم مردم شریف استان می رساند که امروز خبری مبنی بر ابتلای ۱۶ نفر در شهرستان دهلران به ویروس جهش یافته انگلیسی در فضای مجازی منتشر شده که دانشگاه علوم پزشکی ایلام این مسئله را تکذیب می‌کند.

 اصل و اساس قضیه این مطلب می باشد که از سوی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دهلران، از تعداد ۱۶ نفر از افراد مشکوک به ویروس جهش یافته انگلیسی نمونه گیری شده و به مرکز کشور جهت تشخیص و شناسایی ارسال گردیده است. این نمونه‌ها هم اکنون به مرکز ارسال شده و طی امروز و یا فردا این نمونه‌ها مورد آزمایش قرار خواهند گرفت و متعاقباً نتیجه این نمونه‌ها به دانشگاه علوم پزشکی ایلام اطلاع داده خواهد شد.

 لازم به ذکر است که اخیراً چندین مورد نمونه مشکوک به ویروس جهش یافته انگلیسی در این شهرستان گرفته شد و از طریق دانشگاه علوم پزشکی جهت تشخیص به مرکز کشور ارسال گردید که حاصل آن ابتلای دو نفر در این شهرستان به ویروس جهش یافته انگلیسی بود که به عموم مردم شریف استان اطلاع رسانی شده است.

 یادآور می‌شود که مردم در راستای پیشگیری از ابتلا و شیوع این ویروس جهش یافته و خطرناک؛ نهایت دقت را در رعایت پروتکل های بهداشتی به کار گیرند تا گرفتار این ویروس نشویم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 7 =