آذربایجان غربی و کردستان پایلوت مدیریت هوشمند اجتماعی کرونا شدند

شناسهٔ خبر: 4479F69D -
استاندار آذربایجان غربی از اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کرونا در سه استان آذربایجان غربی، قزوین و کردستان خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، محمدمهدی شهریاری در یکصد و پنجاه و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به اجرای طرح سکوی مدیریت هوشمند اجتماعی بیماری کرونا در روزهای آتی، گفت: در راستای اجرای این طرح فرصتی ایجاد می‌شود تا نظام مدیریت بیماری در بستر فناوری اطلاعات قرار گیرد.

او ادامه داد: همه دستگاه های متولی موظف هستند در اجرای دقیق این طرح که می تواند زنجیره انتقال بیماری کرونا و نیز بستر فعالیت اقتصادی مردم در شرایط کرونایی را فراهم سازد همکاری داشته باشند.

شهریاری تاکید کرد: برای اجرای درست این طرح می طلبد تا ابعاد کامل بررسی شود. در صورتی که این طرح به درستی اجرا شود می تواند دستاوردهای خوبی را در امر کنترل بیماری کرونا محقق سازد.

استاندار آذربایجان غربی در ادامه از مردم در خواست کرد تا نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی بیش از پیش اهتمام داشته باشند تا شاهد شروع موج جدید کرونا نباشیم.

در این جلسه سازوکارهای اجرای طرح هوشمند بیماری کرونا با حضور استان های آذربایجان غربی، قزوین و کردستان و مسئولین وزارت کشور بررسی شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 5 =