کشف ۲ کیلوگرم هروئین فشرده در فاروج

شناسهٔ خبر: 44B950EF -
سرهنگ علیرضا پور گفت : با تلاش ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر شهرستان فاروج مقدار ۲ کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین فشرده کشف شد .

به گزارش هاناخبر ،

سرهنگ علیرضا پوربه  فرمانده انتظامی شهرستان فاروج  گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی تور ایست و بازرسی را جهت کنترل خودرو‌های عبوری در ورودی شهرستان فاروج به اجرا گذاشتند.

سرهنگ علیرضا پوربه با بیان اینکه تجربه نشان داده در مواقع اجرای تور ایست و بازرسی، قاچاقچیان اقدام به انداختن موادمخدر در حاشیه جاده می‌کنند، خاطرنشان کرد: مامورین پس از اتمام ایست و بازرسی اقدام به پایش حاشیه جاده ورودی نموده که یک کیسه برنج حاوی ۲ بسته پلاستیک موادمخدر کشف شد. این مقام انتظامی با بیان اینکه در بررسی‌های بعمل آمده مشخص شد این کیسه حاوی مقدار ۲ کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین فشرده است، بیان داشت: قاچاقچیان با مشاهده ماموران و تور ایست و بازرسی اقدام به پرتاب نمودن موادمخدر نموده اند. فرمانده انتظامی شهرستان فاروج در پایان تاکید کرد: اجرای طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و همچنین اجرای تور‌های ایست و بازرسی مقطعی نبوده و پلیس با جدیت با قاچاقچیان و توزیع کنندگان موادمخدر برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 9 =