معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی خبر داد :

آذربایجان غربی به عنوان استان معین برای کمک و ارائه خدمات به سیل زدگان ایلام تعیین شد

شناسهٔ خبر: 4523973E -
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت : آذربایجان غربی به عنوان استان معین برای کمک به سیل زدگان ایلام تعیین و با استقرار در آن استان به مدت یک ماه خدمات ارائه خواهد داد.

به گزارش هاناخبر ، معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی گفت : آذربایجان غربی به عنوان استان معین برای اعزام موکب جهت کمک به سیل زدگان ایلام تعیین و با استقرار در آن استان به مدت یک ماه خدمات ارائه خواهد داد.
 مصطفوی در جلسه هماهنگی اعزام و استقرار موکب های استان در ایلام ، اظهار داشت : بر اساس بخشنامه وزات کشور آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی به عنوان استانهای معین برای کمک و ارائه خدمات به سیل زدگان ایلام تعیین شده و از فردا موکب ها استقرار و به مدت یک ماه ، روزانه به ۱۵ هزار نفر خدمات رسانی خواهند کرد.
وی افزود : ۵ موکب از آذربایجان غربی آماده اعزام به ایلام است که یک موکب اعزام و تا فردا مستقر می شوند و بقیه نیز در صورت درخواست اعزام خواهند شد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار آذربایجان غربی ضمن تقدیر از مردم در کمک رسانی به هموطنان سیل زده و همچنین فعالین رسانه ای که تحت عنوان پویش انسانیت برای جذب کمکهای مردمی تلاش میکنند ، اظهار داشت : آذربایجان غربی از اولین استانهایی بود که با ارسال اقلام مورد نیاز به یاری هموطنان سیل زده اقدام کرد .
در ادامه این جلسه مقرر شد اقلام و کمکهای جمع شده بصورت واحد توسط نیروهای هلال احمر به موکب ها و در اختیار هموطنان سیل زده قرار بگیرد .

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 5 =