درفرمانداری چالدران برگزارشد

جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدرشهرستان چالدران

شناسهٔ خبر: 458955F9 -
جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چالدران با حضور فرماندار و دیگر اعضای این شورا در محل سالن اجتماعات  فرمانداری برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ،فرماندارشهرستان چالدران در این جلسه با بیان اینکه ایران مسیر انتقال مواد مخدر از کشورهای همسایه به سایر کشور ها است، اظهارداشت:در راه مبارزه با مواد مخدر هزاران شهید و جانباز تقدیم شده است.

عبدالله نژاد بابیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از مسائل مهم اجتماعی جامعه امروزی ما را تشکیل می دهد تاکیدکرد:کوتاهی دراین امر دامن‌گیر تک‌تک آحاد جامعه و خانواده ها خواهد شد پس نباید به راحتی از کنار آن رد شد.

وی درادامه ازمدارس و دانشگاه‌ها به عنوان مهم‌ترین کانون سوداگران مرگ برای ضربه زدن به نسل جوان یاد کرده و افزود: برگزاری نمایشگاه ها ،کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی و افزایش آگاه‌سازی نسل جوان ونوجوان ازمضرات موادمخدر توسط اساتید مربوطه باید مورد توجه جدی دست‌اندرکاران آموزش قرار گیرد.

وی  همه دستگاه‌های اجرایی را موظف به همکاری در مبارزه با مواد مخدر دانست و تصریح کرد: برخورد با خرده‌فروشان و توزیع کنندگان مواد مخدر باید برخورد جدی صورت گیرد .

در ادامه تعدادی از اعضای حاضر در جلسه نکته نظرات خود را در خصوص راههای مبارزه با مواد مخدر و نحوه حمایت از افراد پاک شده از اعتیاد اعلام کردند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 6 =