شهردار سیمینه:

سیمینه را به سبزترین شهر استان تبدیل می کنیم

شناسهٔ خبر: 45CB83D0 -
شهردار سیمینه گفت: بسترهای لازم برای توسعه این شهر فراهم شده است و برای ایجاد اشتغال و توسعه و تدوین فرصت های مناسب درصدد ایجاد شهری پویا هستیم.

رحیم قرنی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار  هاناخبر اظهار کرد: در صدد افزایش سرانه فضای سبز شهر سیمینه همزمان با اجرای سایر پروژه های شهرداری هستیم.

شهردار سیمینه از برنامه ریزی شورا و شهرداری برای تبدیل این شهر کوچک به سبزترین شهر استان خبر داد و گفت: علاوه بر ایجاد پارک مسافر و ایجاد پارک جنگلی منطقه گردشگری کوه ساری بابا و گسترش پارک مکریان واقع در بلوار سردارعزیزخان مکری و همچنین حفظ و گسترش فضای سبز موجود در شهر برای کوچه به کوچه شهر در این راستا برنامه ریزی کرده ایم.

قرنی با بیان اینکه شورا و شهرداری محور برنامه های خود را در راستای توسعه همه جانبه سیمینه تنظیم کرده اند، افزود: به زودی بصورت نامحدود به هر تعداد لازم نهال برای کاشت در حیاط منازل و کوچه ها بصورت رایگان در اختیار شهروندان سیمینه قرار می گیرد.
قرنی گفت: به همت مسئولان شهرستانی تمامی بسترهای لازم برای توسعه این شهر فراهم شده است و برای ایجاد اشتغال و توسعه و تدوین فرصت های مناسب درصدد ایجاد شهری پویا هستیم.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 7 =