کرمانشاه کاندید میزبانی جام فوتبال نوجوانان غرب آسیا

شناسهٔ خبر: 46657164 -
کرمانشاه کاندید میزبانی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور و جام فوتبال نوجوانان غرب آسیا است.

به گزارش هاناخبر ،


معاون توسعه امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه  گفت: برای میزبانی مسابقات فوتبال جام حذفی کشور به فدراسیون فوتبال اعلام آمادگی کرده ایم.

جلال عزیزی افزود: پیرو مکاتباتی که در این زمینه داشتیم، نمایندگان فدراسیون برای بررسی شرایط دو بار به کرمانشاه سفر کرده اند.

وی با بیان اینکه بازدیدکنندگان در بازدید اول برای ایجاد تغییراتی جزیی در استادیوم 15 خرداد یک سری پیشنهادات ارائه کردند، گفت: ما به صورت کامل تمامی نظرات آنها را در استادیوم اعمال کرده ایم و هم اکنون استانداردهای لازم در استادیوم 15 خرداد لحاظ شده است.

عزیزی خاطر نشان کرد: نه تنها برای مسابقات جام حذفی آمادگی کامل داریم بلکه امیدواریم میزبان جام فوتبال نوجوانان غرب آسیا در شهریورماه باشیم.

وی افزود: گروهی نیز به همین منظور برای بررسی و بازدید به کرمانشاه آمدند.

عزیزی با اشاره به اینکه نتیجه هیچ یک از درخواست های ما برای میزبانی هنوز اعلام نشده است، اظهار کرد: امیدواریم فدراسیون، کرمانشاه را برای این میزبانی ها برگزیند.

وی تاکید کرد: کرمانشاه استانی است که به عنوان پیشانی جنگ مطرح بوده و در سال های اخیر بر اثر زلزله و سیل آسیب زیادی دیده است، جوانان ما نیاز دارند که شاهد برگزاری این چنین رویدادهایی در استان باشند.

جلال عزیزی متذکر شد: کرمانشاه تا کنون میزبان شایسته ای درمسابقات مهم بین المللی بوده است و مطمئناً می تواند برای مسابقات مذکور نیز میزبان شایسته ای باشد.

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 7 =