ترامپ و ترامپیسم

شناسهٔ خبر: 470BDF25 -
حامیان افراطی ترامپ بارها او را منجی خطاب میکردند که از سوی مسیح برای نجات آمریکا و آمریکاییان انتخاب شده است.

 هاناخبر ،فریدون آقائی؛ در چند قرن اخیر دیگر به ندرت پادشاه و رئیس جمهور و حاکمی در جوامع غربی یافت میشد که از برگزیدگی خود از سوی خداوند سخن بگوید، اما در این میان ترامپ یک استثناء بود. او چهار سال تلاش کرد تا خود را برگزیده خداوند و نه انتخاب شده توسط بخشی از مردم آمریکا معرفی کند.
حامیان افراطی ترامپ بارها او را منجی خطاب میکردند که از سوی مسیح برای نجات آمریکا و آمریکاییان انتخاب شده است. این رویکرد ترامپ و حامیانش برای رقبای سیاسی ترامپ و دولت های غربی که قرن هاست نظریه منشاء الهی حکومت را بایگانی کرده اند و به سیاست نگاه عرفی دارند، نظریه ی عجیب و در عین حال خطرناک و هشدار دهنده بود.ترامپ کاخ سفید را ترک کرد اما آمریکا دیگر هیچگاه از دست ترامپیسم خلاص نخواهد شد و همیشه در تاریخ کشور ما هم عده ی خواهند بود که او را یک استثناء که آمده بود دست‌های پیدا و پنهان فراماسونرها و اجنه داخلی و بین المللی را رو کند و آمریکا را به جایگاه واقعی خود برساند یاد خواهند کرد.
ترامپ و ترامپیسم بار دیگر به جهان غرب نشان دادند که دموکراسی که در آن پرسشگری فلسفی نباشد،به چه میزان میتواند شکننده و خطرناک باشد !

برچسب‌ها

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 7 =