جوانرودی ها برای پروفسور معصومعلی معصومی سنگ تمام گذاشتند

شناسهٔ خبر: 480466C3 -
پروفسور معصومعلی معصومی توسط مردم جوانرود در همایشی مورد تجلیل قرار گرفت.

به گزارش هاناخبر ، تیمور مرادی مدیر کمپین مهربانی های جوانرود که بانی برگزاری این همایش بود، در گفتگو با خبرنگاران گفت: پروفسور معصومی از شخصیت های علمی بی نظیر و محبوب است که هم در کار حرفه ای و هم در اخلاق زبانزد خاص و عام است.

وی افزود: ایشان دعوت مردم جوانرود و  کمپین مهربانی ها را پذیرفت و در همایش پیشگیری از بیمارهای قلبی عروقی که برای عموم شهروندان جوانرود برگزار شده بود سخنرانی کرد.

درپایان این همایش، کمپین مهربانی های جوانرود از پرتره ی پروفسور معصومی که توسط مهربان دلنیا قادری طراحی شده بود، رونمایی شد و تندیس مهربانی بە پاس زحمات و مهربانی های بزرگ پروفسور معصومی به ایشان اهدا گردید.

پروفسور معصومی عضو انجمن جراحان قلب اروپا، نفر اول بورد فوق تخصصی جراحی قلب کشور در سال 1373، استاد تمام(پروفسور)دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه از سال 1382، اولین جراح قلب کرمانشاه و بنیانگذار اولین بیمارستان تخصصی قلب در استان کرمانشاه، جراح نمونه قلب کشور در سال 1381و... است.

این  جراح و متخصص کرماشانی قلب از ۳۰ گانه مشاهیر کُرد که کلید طلایی شهر سنندج و مدالیون کنگره مشاهیر کرد را دریافت کرد.  او به هنگام سخنرانی بارها مورد  تشویق حضار قرار گرفت.

 

 

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 4 =