سرپرست فرمانداری شوط ازروستاهای بخش مرکزی شهرستان بازدیدبه عمل آورد

شناسهٔ خبر: 48B03593 -
شهروزبابازاده گفت:دیدار چهره به چهره و حضور مسئولان در روستاها و شنیدن مشکلات مردم از نزدیک نقش بسزایی در حل مشکلات روستاها ایفا می کند.

به گزارش هاناخبر ،سرپرست فرمانداری شوط در حاشیه بازدید از روستاهای بخش مرکزی این شهرستان، اظهار داشت: دولت عزم جدی برای حل مشکلات روستاهای کم برخوردار داشته و در این زمینه تصمیماتی داشته است و ما نیز پیگیر حل مشکلات هستیم.

وی عنوان کرد: امیدواریم با مدیریت و تعامل بخشدار،دهیار و اعضای شورای این روستاها شاهد امیدافزایی با تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان باشیم.

او بر ضرورت بازنگری در محدوده جغرافیایی روستاها تاکید کرد و گفت: با افزایش محدوده روستاها، ضمن توسعه و آبادانی روستا در مهاجرت معکوس روستاییان بیشتر موفق خواهیم بود.

نماینده عالی دولت در شهرستان شوط با بیان اینکه دیدار چهره به چهره و حضور مسئولان در روستاها و شنیدن مشکلات مردم از نزدیک نقش بسزایی در حل مشکلات روستاها ایفا می کند، افزود: روستاها از ظرفیت عظیمی برخوردارند و باید با اولویت سنجی نیازها و نیز پتانسیل های موجود خلا ها را پر کرد.

در این بازدید مهم ترین مطالبات دهیار و اعضای شورای اسلامی این روستاها و اهالی در خصوص کشاورزی و آب زراعی، بهسازی و روکش آسفالت  بعضی معابر روستا، تکمیل و بازنگری طرح هادی روستا و بهبود وضعیت اقتصاد و اشتغال بود که از سوی سرپرست فرمانداری شهرستان دستورات لازم برای حل آن ها صادر شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
7 + 4 =