از ۱۳ اردیبهشت ماه شروع ثبت نام چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن

شناسهٔ خبر: 510C9F52 -
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف خراسان شمالی گفت:چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم از ۱۳ اردیبهشت ماه همزمان با سراسر کشور در استان خراسان شمالی برگزار می‌شود.

به گزارش هاناخبر ،

حجت الاسلام پرهیزکار رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف خراسان شمالی گفت: سازمان اوقاف و امور خیریه به عنوان متولی برگزاری مسابقات قرآنی در نظر دارد چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم را در رشته‌های حفظ، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، اذان، دعاخوانی، تفسیر عمومی، همخوانی و همسرایی قرآن کریم در دو گروه برادران و خواهران بالای ۱۸ سال در امسال برگزار کند.

حجت الاسلام پرهیزکار افزود: فرایند ثبت نام این دوره از مسابقات از ۱۳ اردیبهشت لغایت ۱۴ خرداد ماه و صرفا با مراجعه به سایت www.quraniran.ir امکان پذیر است و این زمان تمدید نخواهد شد.

او با بیان اینکه سال گذشته تعدادی از متسابقین به علت عدم ثبت نام در سایت از دور مسابقات باز‌ماندند، خاطرنشان کرد: شرط حضور در مسابقات، ثبت نام در سایت مسابقات است و مسئولیت ثبت نام‌نیز به عهده خود افراد می‌باشد.

رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف استان اظهار داشت: مرحله شهرستانی و استانی مسابقات در بازه زمانی اول تیرماه لغایت ۳۱ شهریورماه برگزار می‌شود و تعیین زمان دقیق هر یک از مراحل متاثر از شرایط ناشی ازکرونا بوده و متعاقبا اعلام خواهد شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 6 =