برگزاری جلسه با سرمایه گذاران سایت گلخانه ای سریل آباد

شناسهٔ خبر: 511B5BDD -
جلسه با سرمایه گذاران سایت گلخانه ای سریل آباد روز شنبه ۲۱ اردیبهشت ماه ۹۸ با ریاست " خسروپور" سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان و با حضور بخشدار سیمینه، رئیس جهاد کشاورزی، بانک کشاورزی و جمعی از سرمایه گذاران در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش هاناخبر ، در این جلسه سرپرست فرمانداری شهرستان بوکان با اشاره به بزرگترین دغدغه مردم یعنی ایجاد اشتغال اظهار داشت: این شهرستان در حوزه اشتغال زایی نیازمند سرمایه گذاران در حوزه های مختلف بوده لذا فرمانداری با تمام توان از سرمایه گذاران حمایت خواهد کرد

 خسروپور افزود: راه اندازی سایت گلخانه سریل آباد جز اولویت های شهرستان در سال ۹۸است و باید سرمایه گذاران  سایت گلخانه ای سریل آباد با عزم جدی  گام بردارند و امیدوارم در آینده نزدیک شاهد افتتاح و بهره برداری چندین واحد گلخانه ای در این منطقه باشیم.

 وی گفت: راه اندازی سایت گلخانه ای سریل آباد در این شرایط اقتصادی حرکت ارزشمندی بوده و می تواند کمک شایانی به شهرستان بوکان خصوصاً در حوزه کشاورزی و اشتغال  داشته و بوکان را به قطبی از نظر محصولات گلخانه ای تبدیل کند.

 شایان ذکر است در این جلسه میزان تسهیلات بانکی، شرایط پرداخت تسهیلات و انواع وثایق دریافتی از متقاضیان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت و شرایط واگذاری سایت گلخانه ای سریل آباد و نحوه قطعه بندی و تقسیم زیر بنای گلخانه ها توسط  جهاد کشاورزی ،بانک کشاورزی شهرستان بوکان تشریح شد.

 در ادامه این جلسه سرمایه گذاران سوالات و ابهامات خود را در زمینه احداث سایت گلخانه ای مطرح و پاسخ را از مسئولین حاضر در جلسه دریافت کردند.

 شایان ذکر است سایت گلخانه ای سریل آباد با مساحت ۱۷ هکتار آماده بهره برداری و واگذاری به سرمایه گذاران می باشد و سرمایه گذاران و علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به واحد برنامه و بودجه جهاد کشاورزی شهرستان بوکان مراجعه نمایند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
5 + 8 =