در کتابخانه عمومی دیواندره برگزار شد

کتاب " کمی آسمان به من بدهید" رونمایی شد

شناسهٔ خبر: 51EE8CC7 -
مراسم رونمایی از کتاب " کمی آسمان به من بدهید" نوشته مرحوم بهروز مرادی از طرف خانواده مرادی و انجمن ادبی با همکاری کتابخانه عمومی شهید بهشتی این شهر برگزار شد.

به گزارش هاناخبر ، بهروز مرادی در نخستین روز نوروز سال 1357 در یکی از روستاهای شهرستان دیواندره دیده به جهان گشود. از سال 1378 به طور رسمی کار خود را در انجمن هنرهای نمایشی شهرستان آغاز و همواره از اعضای فعال انجمن در زمینه تئاتر، بازیگری، طراحی صحنه و لباس و مشاور و دستیار کارگردان بود.

وی لیسانس ادبیات فارسی و فارغ التحصیل رشته علوم اجتماعی گرایش جامعه شناسی در مقطع کارشناسی ارشد و در سال 93 در مقطع دکترای جامعه شناسی دانشگاه علوم و تحقیقات تهران پذیرفته شد.

دکتر مرادی در دوران تحصیل دانشگاه در انجمن های هنری، ادبی و علمی از جمله؛ انجمن نمایش دانشگاه پیام نور سقز، انجمن علمی ادبیات دانشگاه پیام نور سقز، انجمن علوم اجتماعی، انجمن علمی روانشناسی، انجمن علمی حقوق، انجمن ادبی باران و ... به عنوان عضو اصلی فعالیت داشته است.

بهروز مرادی در نهم فروردین 1396 بر اثر سانحه تصادف درگذشت. کتاب «کمی آسمان به من بدهید» مجموعه اشعار وی در قالب های مختلف سروده شده که با تلاش ارزشمند بهرام مرادی برادر مرحوم بهروز مرادی گردآوری و به جاپ رسیده است.

از جمله مقالات منتشر شده توسط دکتر بهروز مرادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بررسی جامعه شناختی تأثیر وسایل ارتباط جمعی بر میزان جامعه پذیری سیاسی
  • جامعه پذیری سیاسی
  • جامعه شناسی دینی به عقیده اهل تسنن جه تاثیری دارد

«برای پرواز، بال دارم، بهانه دارم

کمی آسمان به من بدهید»

"روحش شاد و یادش گرامی"

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
1 + 7 =