توقیف10 دستگاه مسافر بر شخصی در گشت شبانه تاکسیرانی

شناسهٔ خبر: 549DC995 -
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه، از اجرای طرح شبانه برخورد با ورود مسافربرهای شخصی و غیرمجاز به فرودگاه بین المللی شهید اشرفی خبر داد.

به گزارش هاناخبر ،

 سجاد سلیمانی مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه  با اشاره به  اجرای طرح ویژه سازمان تاکسیرانی  در برخورد با خودروهای شخصی غیر مجاز در فرودگاه شهید اشرفی کرمانشاه گفت:بر این اساس با تمامی خودروهای شخصی غیرمجاز که وارد پایانه‌های مسافربری شده برابر قانون برخورد خواهد شد.
 
 سجاد سلیمانی، درباره اجرای این طرح گفت: در راستای تأمین ایمنی و امنیت حمل و نقل مسافر و برخورد با مسافربرهای شخصی غیرمجاز در فرودگاه شهید اشرفی ، این طرح به مرحله اجرا درآمده است .
 

 وی بیان کرد: تعدادی از خودروهای شخصی به صورت غیر قانونی  در حاشیه  فرودگاه  اقدام   به مسافر کشی می کردند که این کار اعتراض شهروندان و تاکسیرانان را در  پی داشت  زیرا نظارتی بر کرایه های آن ها نیست و به کار   تاکسیرانان زحمتکش لطمه وارد می کند.


 سلیمانی با بیان اینکه  ده دستگاه مسافر بر شخصی توقیف شدند گفت: با توجه به  اهمیت توسعه فرهنگ گردشگری  مسافرانی که به استان کرمانشاه سفر می کنند  باید در امنیت کامل و  برخورد مناسب  در سطح شهر تردد کنند و لذا از منظر شهری وجود مسافر بر های شخصی جلوه مناسبی برای  شهر ندارد و تاکسیرانی نیز برخورد جدی با این موضوع را در دستور کار قرار داده است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
6 + 5 =