فرماندار مهاباد: امتیاز نانوایی‌های متخلف واگذار می‌شود

شناسهٔ خبر: 55B515C7 -
فرماندار ویژه مهاباد با اشاره به اینکه مشکلات مربوط به حوزه آرد و نان این شهرستان ناشی از تخلف نانوایی‌ها و عدم پخت براساس سهمیه دریافتی است، گفت: امتیاز نانوایی‌های متخلف سلب و به افراد واجد شرایط واگذار می‌شود.

به گزارش هاناخبر ، حسن عباسی روز شنبه در بازدید از نانوایی‌های سطح شهر افزود: بیش از ۲ هزار و ۲۰۰ تُن آرد ماهانه در مهاباد توزیع می‌شود که در صورت پخت و رعایت ساعت کاری از سوی نانوایی‌ها هیچ گونه کمبود و صفی را نخواهیم داشت.

وی ادامه داد: با اصلاح سهمیه آرد مهاباد امسال ۱۹۱ تُن آرد نیز به سهمیه قبلی شهرستان اضافه شده ولی همچنان شهروندان برای تامین نان روزانه خود دچار مشکل هستند.

فرماندار ویژه مهاباد اظهار کرد: بازدیدهای میدانی و نظارت ویژه بر فعالیت نانوایی‌ها در دستور کار قرار دارد و با افراد متخلف در این زمینه بدون مماشات برخورد خواهد شد.

فرماندار مهاباد: امتیاز نانوایی‌های متخلف واگذار می‌شود

وی یادآور شد: در حال حاضر ۱۷ نانوایی به صورت ۲ شیفت در سطح شهر فعالیت دارند و ۱۰ نانوایی هم نان را به صورت بسته بندی و با قیمت دولتی در اختیار مراکز عرضه همچون فروشگاه‌های موادغذایی برای توزیع قرار می‌دهند.

عباسی تاکید کرد: در بخش روستایی و مناطق دور افتاده هم با تعیین شیفت بعد ازظهر و در نظر گرفتن جمعیت مهاجر تخصیص سهمیه آرد برای نانوایی‌ها در نظر گرفته خواهد شد.

مهاباد با ۲۶۰ هزار نفر جمعیت دارای بیش از ۳۳۰ نانوایی شهری و روستایی است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 7 =