برنامه‌های هیات بدمینتون خراسان شمالی در سال ۱۴۰۰

شناسهٔ خبر: 561D39B0 -
رئیس هیات بدمینتون خراسان شمالی گفت: حدود ١٢٠ برنامه فرهنگی و ورزشی در تقویم ورزشی این هیات وجود دارد که اجرای آن نیازمند ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار است.

به گزارش هاناخبر ،

برات وثوقی اظهار کرد: حدود ١٢٠ برنامه فرهنگی و ورزشی در پیش بینی تقویم ورزشی هیأت بدمینتون خراسان شمالی در سال ١٤٠٠ وجود دارد که اجرای این برنامه‌ها نیازمند اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی است.

رئیس هیأت بدمینتون خراسان شمالی در ادامه به تشریح این برنامه‌ها پرداخت و گفت: برگزاری کارگاه‌های توجیهی مربیگری و داوری، برگزاری دوره‌های داوری و مربیگری، اعزام به دوره‌های ارتقای مربیگری و داوری، استعدادیابی دختران و پسران در سنین پایه با نظارت و شرکت در مسابقات استعدادهای برتر کشور از جمله این برنامه‌ها است.

وی افزود: حمایت و اعزام بازیکنان به مسابقات مختلف کشوری برابر تقویم فدراسیون، اعزام به مسابقات قهرمانی کشور در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان، رنکینگ‌ها، لیگ دسته یک کشور و مسابقات پیشکسوتان از دیگر برنامه‌های این هیأت ورزشی است.

وثوقی توسعه بدمینتون در بخش‌های مختلف استان، برگزاری انواع مسابقات درون استانی و آغاز لیگ استان را دیگر برنامه‌های این هیأت ورزشی عنوان کرد و بیان داشت: استفاده از مقالات دانشجویان و علمی کردن ورزش بدمینتون در دستور کار خواهد بود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
2 + 6 =