هر چند شیوع بیماری کرونا به شدت گردشگری منطقه اورامانات را تحت تاثیر قرار داده است ولی به محض عادی شدن وضعیت، دوباره گردشگران به شوق تفرج در بهشت پاوه به منطقه خواهند آمد و به بهانه های مختلف به دیداراین دیار خوش نیشان می آیند. زیبائی های طبیعی دیارمان از یکسو و مهربانی مردمانمان از سویی دیگر باعث این دلبستگی گردشگران گردیده و همچنان نیز رو به تزاید است. فارغ از نقاط ضعف و قوت صنعت گردشگری همچون هر پدیده اجتماعی دیگری، نبض این صنعت به طراحی و راه اندازی رویدادهای متنوع بستگی دارد و بر ماست تا با نگاهی نو به داشته هایمان، فرصت هایی را جهت بازدید و اقامت بلندمدت گردشگران فراهم نماییم. رویداد سازی اتفاق بسیار مبارکی است که چنانچه با لحاظ قراردادن پیوست های فرهنگی، اجتماعی، زیست محیطی و اقتصادی همراه باشد بی گمان نتیجه ای کاملا مفید را در بر خواهد داشت. در این میان " با توجه به وجود حجم انبوهی از تاکستان های انگور در سطح شهرستان پاوه می توان به طراحی رویدادی با عنوان "تاکستان گردی" پرداخت و در فصل برداشت، رخدادی به غایت زیبا را برای این هدیه الهی برقرار نمود تا باغداران، روستائیان، اهالی صنعت گردشگری و دیگر ذینفعان نیز از ثمره آن بهره مند شوند. تاکستان گردی می تواند واژه ای جدید در عرصه گردشگری روستایی باشد و به نظر می رسد در صورت تمرکز بر این رشته بتوان زمینه خلق درآمد خوبی را برای ذینفعان صنعت گردشگری در اورامانات و به ویژه شهرستان پاوه فراهم نمود. آنچه باعث رونق گردشگری از دیرباز تاکنون بوده، خلاقیت و نوآوری مبتنی بر داشته های موجود و ترکیب آن با ظرفیت های گردشگری منطقه است. با توجه به رقابت وسیعی که در بازارهای گردشگری برای جذب گردشگر وجود دارد همیشه برگ برنده با نوآورانی است که به خلق فرصتهای نوین می پردازند. تاکستان گردی به عنوان یکی دیگر از قابلیت های گردشگری شهرستان پاوه می تواند خود به تنهایی بازار ویژه ای را برای علاقه مندان ایجاد نماید.

شناسهٔ خبر: 5676154F -
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس با وجود اینکه این روزها در تیمش می‌درخشد، اما کمترین دستمزد را نسبت به سایر بازیکنان می‌گیرد.

به گزارش هاناخبر ،

در هفته‌های اخیر علکرد خیره کننده سیدجلال حسینی در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس باعث تحسین همگان شده است. کاپیتان پرسپولیس که در ۳۹ سالگی به سر می‌برد، در چهار بازی تیمش توانسته تک گل سه امتیازی به ثمر برساند تا تیمش عملا با گل‌های او ۱۲ امتیاز به دست بیاورد. از طرف دیگر او به عنوان یک مدافع هم نقش کلیدی در دفاع از دروازه‌ تیمش داشته تا پرسپولیس با اطمینان خاطر از خط دفاع، کار کند. در این میان اما حسینی عملا دستمزد کمتری نسبت به سایرین در پرسپولیس می‌گیرد.

بر اساس اطلاعاتی که منابع مطلع در باشگاه پرسپولیس در اختیار ایسنا قرار دادند، سید جلال حسینی برای فصل ۹۷ – ۹۸، دستمزد یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به عنوان پایه در قراردادش نوشته شده بود و در ادامه هم برای فصل ۹۸ -۹۹، رقم پایه قرارداد او به یک میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان رسید و حالا برای فصل ۹۹ – ۱۴۰۰، پایه قرارداد سید جلال حسینی به یک میلیارد و ۸۷۲ میلیون تومان رسیده است. این درحالی است که عملا قرارداد بازیکنان جدید این تیم و برخی دیگر بسیار بیشتر  از مبلغ قرارداد سید جلال حسینی است.

نکته مهم ماجرا هم اینجاست که حسینی به همراه برخی دیگر از بازیکنان، پیش از آغاز فصل جدید، حدود ۴۰ درصد از طلب‌های خود را به باشگاه بخشیدند تا در شرایط سخت مالی، به پرسپولیس کمک کرده باشند.

باشگاه پرسپولیس تا به امروز، ۳۵ درصد از پایه قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی در فصل جدید را به حسابشان واریز کرده است.

برچسب‌ها

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 8 =