آغاز طرح تردد زوج و فرد خودروها در کرمانشاه از 3 مهر

شناسهٔ خبر: 575E8B82 -
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه گفت: با توجه به بازگشایی مدارس و افزایش ترددها خصوصا در نقاط مرکزی شهر کرمانشاه، طرح تردد زوج و فرد خودرو از سوم مهر در کرمانشاه اجرا می شود.

به گزارش هاناخبر ،  سرهنگ "محمد حیدری" اظهار داشت: طرح زود و فرد خودروها از روز دوشنبه سوم مهر آغاز و تا پایان سال 1402 در شهر کرمانشاه از ساعت 15 تا 20 ادامه پیدا می کند.

وی افزود: این طرح در طول خیابان مدرس(حدفاصل میدان آزادی تا سه راهی شورا)، طول بلوار کوهساری، خیابان مصوری (حد فاصل تقاطع کارگر تا میدان فاطمیه)، طول خیابان آیت الله جلیلی، خیابان شهدای اشک تلخ و خیابان دکتر شریعتی (حد فاصل تقاطع جلیلی تا سه راهی لشگر) اجرا خواهد شد.

 حیدری یادآوری کرد: در این طرح برای خودروهای ناوگان حمل و نقل عمومی، خودروهای با پلاک دولتی و همچنین خودروهای نظامی و انتظامی استثناء درنظر گرفته شده و مشکلی برای تردد نخواهند داشت.

رئیس پلیس راهور استان کرمانشاه با بیان اینکه خودروها و موتورسیکلت های شخصی برای هر بار ورود به محدوده طرح اعمال قانون خواهند شد، یادآوری کرد: میزان جریمه ای که برای هر بار ورود درنظر گرفته شده مبلغ یک میلیون ریال می باشد.

وی خاطرنشان کرد: طرح تردد زوج و فرد خودروها، روزهای تعطیل رسمی و جمعه ها اعمال نخواهد شد.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 4 =