پخت شبانه روزی ۶۰ هزار قرص نان در مهران

شناسهٔ خبر: 57E3C2B7 -
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام از پخت روزانه ۶۰ هزار قرص نان در نانوایی های شهرستان مهران خبر داد.

به گزارش هاناخبر ، شهریار عباسی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: نانوایی های این شهرستان به صورت سه شیفت در شبانه روز فعال هستند و برای زائران نان پخت می کنند.

وی افزود: با توجه به تخصیص آرد سهمیه مناسبتی ویژه اربعین خوشبختانه مشکلی در زمینه تامین آرد این واحدهای نانوایی وجود ندارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام گفت: این در حالی است که برخی از موکب ها دارای نانوایی سیار بوده و خود نان مورد نیازشان را تامین می کنند.

وی با تقدیر از تلاش شبانه روزی این قشر زحمت کش که در این گرمای هوا در نانوایی های شهرستان مرزی مهران فعالیت می کنند، بیان کرد: در شهر ایلام نیز ۴۰نانوایی با دریافت آرد سهمیه اربعین به صورت روزانه نان مورد نیاز را تهیه می کنند.

وی اضافه کرد: همه نانوایی های مسیر تردد زائران در شهرستانهای استان مشخص شده و سهمیه آرد مناسبتی اربعین در اختیار آنها قرار داده شده و همگی شیفت بندی شده اند.

عباسی افزود: با وجود اینکه در برخی از روزها آمار حضور زائران در مرز مهران بسیار قابل توجه است اما خوشبختانه با تلاش شبانه روزی مشکلی در زمینه تامین نان این افراد وجود نداشته است.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 5 =