پلیس در خط مقدم مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی قرار دارد

شناسهٔ خبر: 585632A5 -
استاندار کرمانشاه با بیان اینکه پلیس در خط مقدم مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی قرار دارد، گفت: تقویت مجموعه انتظامی باعث ارتقاء امنیت جامعه و متعاقب آن رشد و توسعه کشور می‌شود.

به گزارش هاناخبر ،  بهمن امیری مقدم در دیدار با فرمانده و مدیران انتظامی استان کرمانشاه اظهار داشت: پلیس در خط مقدم مقابله با ناهنجاری‌های اجتماعی قرار داردامنیت یک مقوله جمعی و فرابخشی است که همه دستگاه‌ها و سازمان‌ها در آن مسئولیت و وظیفه دارند.

وی با بیان اینکه پلیس تنها متولی امنیت آفرینی در جامعه نیست، افزود: همه سازمان و ادارات نیز هر کدام بنا به موقعیت و شرایطی که دارند در این راستا مسئول و موظف به مشارکت در امنیت آفرینی و اقدامات پیشگیرانه هستند.

امیری مقدم خاطرنشان کرد: با این وجود نقش نیروی انتظامی در امنیت بخشی و امنیت آفرینی در جامعه غیرقابل کتمان بوده و می‌توان پلیس را در خط مقدم مقابله با مجرمان و ناامن کنندگان جامعه دانست که شبانه روز برای امنیت کشور و آسایش شهروندان تلاش می‌کنند.

استاندار کرمانشاه در ادامه با اشاره به عملکرد خوب نیروی انتظامی در مواجهه با بسیاری از معضلات و آسیب‌های اجتماعی، گفت: این عملکرد خوب در استان کرمانشاه نیز وجود داشته است و شاهد بوده ایم در ارزیابی‌های انجام شده کرمانشاه در بسیاری از شاخص‌های مقابله‌ای جایگاه خوبی داشته است.

وی همچنین ساماندهی مرز‌ها و بازارچه‌های مرزی، ایجاد اشتغال و کنترل آسیب‌های اجتماعی را از دیگر مواردی عنوان کرد که به صورت جدی باید در استان کرمانشاه دنبال شود.

امیری مقدم با بیان اینکه استان کرمانشاه از ظرفیت‌های بسیاری برخوردار است، گفت: اگر همه دست به دست هم دهیم، می‌توانیم چهره بهتری از کرمانشاه را ترسیم کنیم.

استاندار کرمانشاه اظهار داشت: مردم کرمانشاه شایسته بهترین خدمات هستند و همه مسئولان در هر جایگاه و مقامی که باشند باید تلاش کنند تا به مطالبات به حق مردم پاسخ دهند که این پاسخگویی را از مجموعه استانداری آغاز خواهیم کرد.

امیری مقدم با تاکید بر جلب اعتماد مردم گفت: این اعتماد با کار و خدمات صادقانه به دست می‌آید، از این رو باید فراخور مسئولیت خود تلاش کنیم تا اعتماد شهروندان به عنوان بزرگترین پشتوانه و سرمایه نظام جلب شود.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 9 =