تمدید یک هفته‌ای محدودیت‌های ترددی در ایلام

شناسهٔ خبر: 58719295 -
رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ترددی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش هاناخبر ،

سرهنگ رضا همتی‌زاده در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های تردد در شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

وی افزود: با توجه به افزایش تصاعدی مبتلایان به ویروس کرونا در جهت حفظ سلامت و صیانت از شهروندان و قطع زنجیره‌ای این ویروس در ۱۰ نقطه کنترلی در مبادی ورودی شهر‌ها ایستگاه‌های پلیس راه مستقر و از تردد غیر ضرور خودرو‌های غیر بومی و بومی استان به شهر‌های با وضعیت قرمز و نارنجی جلوگیری می‌کنند.

سرهنگ همتی‌زاده تصریح کرد: خودرو‌های خدماتی، امدادی، نظامی، سوخت رسان، ناوگان عمومی حمل و نقل و مسافری و همچنین خودرو‌های دارای مواد فاسد شدنی با رعایت قوانین و مقررات، مجاز به تردد در جاده‌ها بوده و سایر خودرو‌ها که نیازمند تردد ضروری هستند باید از فرمانداری شهرستان‌ها برگه مجوز تردد اخذ کنند.

وی با بیان اینکه اعمال محدودیت‌های تردد، برای حفظ سلامت شهروندان است، گفت: از هم استانی‌های عزیز و عموم مردم، تقاضا داریم ضمن همکاری با پلیس، برای ریشه کنی ویروس منحوس کرونا از تردد‌های غیر ضروری جدا خودداری کنند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
3 + 6 =