قاتل زوج سالمند پیرانشهری در کمتر از 5 ساعت دستگیر شد

شناسهٔ خبر: 58D17CE8 -
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر از دستگیری قاتل زوج سالمند پیرانشهری خبر داد.

به گزارش هاناخبر ،سرهنگ حسام صلاحی، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر، ضمن اعلام این موضوع گفت: از همان لحظه  وقوع قتل مأموران نیروی انتظامی بهمراه سایر نهادهای ذیربط با حضور در محل حادثه نسبت به انجام اقدامات قانونی لازم وارد عمل شدند.

وی ادامه داد: فرد قاتل بلافاصله پس از ارتکاب این عمل از محل حادثه متواری شده بود که شناسایی و تشخیص هویت وی از همان لحظه در دستور کار نیروی انتظامی قرار گرفت و خوشبختانه پس از گذشت حدود 5 ساعت با تلاش مأموران نیروی انتظامی فرد قاتل در شهرستان نقده دستگیر شد.

صلاحی اضافه کرد: این قتل در حدود ساعت 13و 15 دقیقه ظهر روز گذشته ( دوشنبه7 مهر ) در محله منتهی به چشمه کهنه خانه و در داخل منزل شخصی اتفاق افتاد که طی آن زن و مرد کهنسالی با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیدند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پیرانشهر در ادامه سخنان خود یادآور شد: قاتل با هویت معلوم و با تشکیل پرونده جناحی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شهرستان شد.   

شایان ذکر است که ظهر روز دوشنبه ( 7 مهر) در محله کهنه خانه پیرانشهر مردی حدوداً 80 ساله و زنی 60 ساله که زن و شوهر بودند با ضربات چاقو در منزل مسکونی خود به قتل رسیدند.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
8 + 9 =