آمار واکسیناسیون کرونایی در میاندوآب

شناسهٔ خبر: 59790556 -
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب گفت: حدود ۶۹ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال و و ۴۰ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال این شهرستان یک دز واکسن کرونا دریافت کرده اند.

به گزارش هاناخبر ،

سهراب حیدری مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب ، با اشاره به روند واکسیناسیون کرونا در میاندوآب، اظهار کرد: واکسیناسیون کرونا در شهرستان میاندوآب روند خوبی را طی می‌کند و تاکنون حدود ۶۹ درصد جمعیت بالای ۱۸ سال و و ۴۰ درصد جمعیت بالای ۱۲ سال در شهرستان میاندوآب یک دز واکسن کرونا دریافت کرده اند.

وی ادامه داد: برای تسهیل واکسیناسیون و رفاه حال مردم  نیز تمهیدات لازم با همکاری نهاد‌های مختلف اندیشیده شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب با بیان اینکه تاکنون ۲۰۵ هزار دز واکسن کرونا در این شهرستان تزریق شده است، اظهار کرد: از این تعداد ۱۵۲ هزار دز در نوبت اول و ۵۳ هزار دز نیز مربوط به نوبت دوم است.

حیدری با اشاره به اینکه روند واکسیانسیون دانش آموزان نیز طبق برنامه پیش می‌رود، تصریح کرد: در این زمینه پنج مرکز واکسیناسیون برای دانش آموزان درنظر گرفته شده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندوآب افزود: در کنار مراکز تجمعی واکسیناسیون، مراکز خدمات جامع سلامت شهری، خانه‌های بهداشت روستایی، مرکز خودرویی واکسیناسیون، اتوبوس سیار واکسیناسیون در میاندوآب راه اندازی شده و به آن دسته از افرادی که امکان مراجعه به مراکز تجمیعی و دیگر پایگاه‌های تزریق واکسن را ندارند، خدمات ارائه می‌دهد.

حیدری گفت: رعایت پروتکل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، پرهیز از تجمعات و از همه مهم‌تر تزریق واکسن تنها راه قطع زنجیره انتقال ویروس است و انتظار می‌رود با استقبال مردم از تزریق واکسن، طی هفته‌های آتی آثار مثبت آن را مشاهده کنیم.

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
4 + 9 =